ELLE Monogram Slimline Laptop Bag
ELLE Monogram Slimline Laptop Bag
SKU:EL101820
Pay in 3 or 4 installments from R 300
0% interest • Quick approval • No fees
NO INTEREST. NO FEES. THIS IS SHOPPING.
PAY IN 3 INSTALLMENTS
PAY IN 4 INSTALLMENTS
SELECT YOUR PAYMENT PLAN
Choose 3 or 4 installments at checkout
GET APPROVED INSTANTLY
Quick approval, no paperwork
PAY YOUR FIRST INSTALLMENT
Get your order right away
REQUIREMENTS
✓ Over 18 years old
✓ Valid South African ID
✓ Mastercard, Visa or Amex debit/credit card
Couldn't load pickup availability
Why Buy Me?
Why Buy Me?
The Monogram Slimline Laptop Bag is ideal for the chic business woman who carries herself with confidence and poise. The lined interior is fitted to create space for the laptop and other necessities keeping everything in place and organised while the carry handles are rounded for added comfort. The Elle Monogram range harmonises the neutral beige colour palette with a tan trim to create a fresh perspective which reflects sophisticated Parisian style.
More Information
More Information
| Warranty | 6 Months |
|---|---|
| Handbag Style | Slimline Laptop Bag |
| Laptop | Yes |
| Range | Monogram |
| Color | Monogram |
| Depth | 25mm |
| Width | 395mm |
| Height | 275mm |
Share
