1
/
of
6
ELLE Monogram Tote
ELLE Monogram Tote
SKU:ELL10100
No reviews
Regular price
R 1 299
Regular price
Sale price
R 1 299
Standard delivery time 5-7 days
Pay in 3 or 4 installments from R 325
0% interest • Quick approval • No fees
NO INTEREST. NO FEES. THIS IS SHOPPING.
PAY IN 3 INSTALLMENTS
R 433
× 3 installments
OR
PAY IN 4 INSTALLMENTS
R 325
× 4 installments
1
SELECT YOUR PAYMENT PLAN
Choose 3 or 4 installments at checkout
2
GET APPROVED INSTANTLY
Quick approval, no paperwork
3
PAY YOUR FIRST INSTALLMENT
Get your order right away
REQUIREMENTS
✓ Over 18 years old
✓ Valid South African ID
✓ Mastercard, Visa or Amex debit/credit card
Quantity
Couldn't load pickup availability
Why Buy Me?
Why Buy Me?
Oh la la! The zipped compartment of this Tote opens to reveal a beautifully monogramed lining with a zip pocket and plenty of space for all daily essentials. There is also a front slip section for easy access and two long comfortable shoulder handles. The Elle Monogram range harmonises the neutral beige colour palette with a tan trim to create a fresh perspective which reflects sophisticated Parisian style.
More Information
More Information
| Warranty | 6 Months |
|---|---|
| Handbag Style | Tote |
| Laptop | Yes |
| Range | Monogram |
| Color | Monogram |
| Depth | 130mm |
| Width | 320mm |
| Height | 260mm |
Share
