1
/
of
6
Cellini Sidekick Overnight Laptop Backpack
Cellini Sidekick Overnight Laptop Backpack
SKU:290486
No reviews
Regular price
R 1 499
Regular price
R 1 499
Sale price
R 1 499
Standard delivery time 5-7 days
Pay in 3 or 4 installments from R 375
0% interest • Quick approval • No fees
NO INTEREST. NO FEES. THIS IS SHOPPING.
PAY IN 3 INSTALLMENTS
R 500
× 3 installments
OR
PAY IN 4 INSTALLMENTS
R 375
× 4 installments
1
SELECT YOUR PAYMENT PLAN
Choose 3 or 4 installments at checkout
2
GET APPROVED INSTANTLY
Quick approval, no paperwork
3
PAY YOUR FIRST INSTALLMENT
Get your order right away
REQUIREMENTS
✓ Over 18 years old
✓ Valid South African ID
✓ Mastercard, Visa or Amex debit/credit card
Quantity
Couldn't load pickup availability
Why Buy Me?
Why Buy Me?
The Cellini Overnight Laptop Backpack is your ultimate short-time travel companion. Offering you the convenience of packing your overnight clothing in the same bag as your loved gadgets. Offering you 30L packing volume, it is the ideal backpack for those short business trips. Available in Blue and Black
More Information
More Information
| Weight | 1.17 kg |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Volume | 30L |
| Lock | Sold Separately |
| Fabric | Polyester |
| Handbag Style | Overnight Laptop Backpack |
| Laptop | Yes |
| Range | Sidekick |
| Color | Navy |
| Depth | 200mm |
| Width | 310mm |
| Height | 480mm |
Share
