1
/
of
7
Cellini Hydro N/S Crossbody
Cellini Hydro N/S Crossbody
SKU:0022151
No reviews
Regular price
R 499
Regular price
R 499
Sale price
R 499
Standard delivery time 5-7 days
Pay in 3 or 4 installments from R 125
0% interest • Quick approval • No fees
NO INTEREST. NO FEES. THIS IS SHOPPING.
PAY IN 3 INSTALLMENTS
R 166
× 3 installments
OR
PAY IN 4 INSTALLMENTS
R 125
× 4 installments
1
SELECT YOUR PAYMENT PLAN
Choose 3 or 4 installments at checkout
2
GET APPROVED INSTANTLY
Quick approval, no paperwork
3
PAY YOUR FIRST INSTALLMENT
Get your order right away
REQUIREMENTS
✓ Over 18 years old
✓ Valid South African ID
✓ Mastercard, Visa or Amex debit/credit card
Quantity
Couldn't load pickup availability
Why Buy Me?
Why Buy Me?
Enjoy this carefree classy Crossbody Bag wherever your day may take you. The adjustable strap is super-comfortable while all your belongings and travel essentials are safely stored in the main zipped compartment or the front zipped pocket. The Cellini Hydro Range has been crafted using water-resistant synthetic leather and is designed to complement modern lifestyle trends.
More Information
More Information
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Volume | 2.2L |
| Handbag Style | N/S Crossbody |
| Range | Hydro |
| Color | Black |
| Depth | 65mm |
| Width | 165mm |
| Height | 210mm |
Share
