Cellini Diva Alpha Tote
Cellini Diva Alpha Tote
SKU:CL003102
Pay in 3 or 4 installments from R 950
0% interest • Quick approval • No fees
NO INTEREST. NO FEES. THIS IS SHOPPING.
PAY IN 3 INSTALLMENTS
PAY IN 4 INSTALLMENTS
SELECT YOUR PAYMENT PLAN
Choose 3 or 4 installments at checkout
GET APPROVED INSTANTLY
Quick approval, no paperwork
PAY YOUR FIRST INSTALLMENT
Get your order right away
REQUIREMENTS
✓ Over 18 years old
✓ Valid South African ID
✓ Mastercard, Visa or Amex debit/credit card
Couldn't load pickup availability
Why Buy Me?
Why Buy Me?
Take all you need for an action-filled day in this spacious Tote which features a main zipped compartment containing additional zip sections to keep essentials in place. There is also a front dual zipped section and a back zipped pocket for easy access. There are two carry handles and a long adjustable and detachable shoulder strap for added versatility. The Cellini Alpha Leather Collection has been mindfully curated in Black and Cognac to symbolise the undeniable appeal of classic, timeless accessories.
More Information
More Information
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Fabric | Leather |
| Handbag Style | Tote |
| Range | Diva Alpha |
| Color | Cognac |
| Depth | 145mm |
| Width | 370mm |
| Height | 290mm |
Share
