Cellini Diva Alpha Shoulder Bag
Cellini Diva Alpha Shoulder Bag
SKU:CL003302
Pay in 3 or 4 installments from R 575
0% interest • Quick approval • No fees
NO INTEREST. NO FEES. THIS IS SHOPPING.
PAY IN 3 INSTALLMENTS
PAY IN 4 INSTALLMENTS
SELECT YOUR PAYMENT PLAN
Choose 3 or 4 installments at checkout
GET APPROVED INSTANTLY
Quick approval, no paperwork
PAY YOUR FIRST INSTALLMENT
Get your order right away
REQUIREMENTS
✓ Over 18 years old
✓ Valid South African ID
✓ Mastercard, Visa or Amex debit/credit card
Couldn't load pickup availability
Why Buy Me?
Why Buy Me?
The spacious Shoulder Bag allows you to take all you need for a day that starts in the office and ends in the bistro. There is a main zipped compartment as well as a front dual zipped section and a back zipped pocket to keep all items organised and in place. The long adjustable shoulder strap is super-comfortable for all day wear. The Cellini Alpha Leather Collection has been mindfully curated in Black and Cognac to symbolise the undeniable appeal of classic, timeless accessories.
More Information
More Information
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Fabric | Leather |
| Handbag Style | Shoulder Bag |
| Range | Diva Alpha |
| Color | Cognac |
| Depth | 85mm |
| Width | 255mm |
| Height | 175mm |
Share
