Cellini Diva Alpha Mini Sling
Cellini Diva Alpha Mini Sling
SKU:CL003245
Pay in 3 or 4 installments from R 325
0% interest • Quick approval • No fees
NO INTEREST. NO FEES. THIS IS SHOPPING.
PAY IN 3 INSTALLMENTS
PAY IN 4 INSTALLMENTS
SELECT YOUR PAYMENT PLAN
Choose 3 or 4 installments at checkout
GET APPROVED INSTANTLY
Quick approval, no paperwork
PAY YOUR FIRST INSTALLMENT
Get your order right away
REQUIREMENTS
✓ Over 18 years old
✓ Valid South African ID
✓ Mastercard, Visa or Amex debit/credit card
Couldn't load pickup availability
Why Buy Me?
Why Buy Me?
The Mini Sling will keep up with whatever the day has in store for you. There is a main zipped compartment as well as a front dual zipped section and a back zipped pocket to keep all items organised and in place. The long adjustable shoulder strap is super-comfortable for al- day wear. The Cellini Alpha Leather Collection has been mindfully curated in Black and Cognac to symbolise the undeniable appeal of classic, timeless accessories.
More Information
More Information
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Fabric | Leather |
| Handbag Style | Mini Sling |
| Range | Diva Alpha |
| Color | Black |
| Depth | 55mm |
| Width | 172mm |
| Height | 178mm |
Share
