Cellini Diva Alpha Backpack
Cellini Diva Alpha Backpack
SKU:CL003502
Pay in 3 or 4 installments from R 825
0% interest • Quick approval • No fees
NO INTEREST. NO FEES. THIS IS SHOPPING.
PAY IN 3 INSTALLMENTS
PAY IN 4 INSTALLMENTS
SELECT YOUR PAYMENT PLAN
Choose 3 or 4 installments at checkout
GET APPROVED INSTANTLY
Quick approval, no paperwork
PAY YOUR FIRST INSTALLMENT
Get your order right away
REQUIREMENTS
✓ Over 18 years old
✓ Valid South African ID
✓ Mastercard, Visa or Amex debit/credit card
Couldn't load pickup availability
Why Buy Me?
Why Buy Me?
The updated Backpack is both tasteful and trendy with a top zipped opening which elegantly folds down and is secured with a buckle closure. There are additional front and back zipped compartments to keep things organised, while the adjustable back straps and top carry handle allow for comfortable all-day wear. The Cellini Alpha Leather Collection has been mindfully curated in Black and Cognac to symbolise the undeniable appeal of classic, timeless accessories.
More Information
More Information
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Fabric | Leather |
| Handbag Style | Backpack |
| Range | Diva Alpha |
| Color | Cognac |
| Depth | 135mm |
| Width | 270mm |
| Height | 310mm |
Share
