Cellini Diva Havana Sling
Cellini Diva Havana Sling
SKU:CL004232
Pay in 3 or 4 installments from R 400
0% interest • Quick approval • No fees
NO INTEREST. NO FEES. THIS IS SHOPPING.
PAY IN 3 INSTALLMENTS
PAY IN 4 INSTALLMENTS
SELECT YOUR PAYMENT PLAN
Choose 3 or 4 installments at checkout
GET APPROVED INSTANTLY
Quick approval, no paperwork
PAY YOUR FIRST INSTALLMENT
Get your order right away
REQUIREMENTS
✓ Over 18 years old
✓ Valid South African ID
✓ Mastercard, Visa or Amex debit/credit card
Couldn't load pickup availability
Why Buy Me?
Why Buy Me?
This Sling embraces a classic silhouette in a neutral shade of brown to team seamlessly with any item in your wardrobe. Designed as a minimalist, everyday accessory, it features smooth leather, a long, comfortable, adjustable shoulder strap to ensure all-day comfort and there are two zipped sections and a front pocket to keep you organised. The Cellini Havana Collection of genuine leather accessories in Brown has been curated to embody a discerning aesthetic of quiet strength and understated elegance.
More Information
More Information
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Fabric | Leather |
| Handbag Style | Sling |
| Range | Havana |
| Color | Brown |
| Depth | 55mm |
| Width | 150mm |
| Height | 205mm |
Share
